Birger Bireger Ericsson olja
Valmis
2012-06-25
139682
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Arvingarna", signerad Birger, olja på pannå, 32x40 cm
Smärre färgbortfall