Benno Arzt oljemålning
Vollendet
2012-06-15
138851
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ARZT, Benno (född 1941): "Kosmos", signerad och daterad B. Arzt 2006, olja på duk, 60x73 cm