Hatthylla 1800-tal
Vollendet
2012-05-24
135580
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
HATTHYLLA, 1800-talets slut, vitmålad, höjd 48, 137x23 cm