Oidentifierad konstnär "SS Malmö" oljemålning
Vollendet
2012-05-12
133574
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av "SS Malmö", 1901, olja på duk, osignerad, 44x64 cm