Barnsäng
Vollendet
2012-05-07
133109
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BARNSÄNG, 1900-tal, gustaviansk stil, längd 100, höjd 136 cm
Skador på dekorelement