Bärtallrikar i porslin Kina 1700-tal
Vollendet
2012-04-05
128794
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BÄRTALLRIKAR, 6+5 st, porslin, Kina, 1700-tal, diameter ca 16 cm
Skador i form av nagg och sprickor