Ottavio Missoni textil
Vollendet
2012-04-05
128390
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 19/25, 73x73 cm