Spegel 1800-tal
Vollendet
2012-02-26
122526
| Höchstes Gebot | 6 200 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
SPEGEL, med krön, 1800-tal, förgylld, höjd ca 250 cm
Smärre färgbortfall