Dosor silver
Vollendet
2012-01-22
117627
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
DOSOR, 2 st., silver, niellodekor, ryska stämplar, vikt ca 225 g
1 med slitage