Matskedar silver
Vollendet
2012-01-21
117574
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, silver, svenska stämplar, 1700-1800-tal, vikt ca 410 g
Slitage