Byrå 1800-tal
Vollendet
2011-12-17
114730
| Höchstes Gebot | 6 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BYRÅ med intarsia, 1800-tal, höjd 78, 137x56 cm
Utbytta lås, slitage, nyckel saknas