Karta över Kattegatt
Vollendet
2011-12-16
114609
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KATTEGATT. LOUS, C. C. Et nÿt pas kaart over Kattegattet... 1776, graverad karta, ca 53,5x85 cm
Skador, lagningar, fläckar