Kopparkittlar
Vollendet
2011-11-29
112144
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
KITTLAR, 2 st., 1800-tal, koppar, diameter 52 resp. 43 cm
Lagningar