Lena Linderholm litografi
Vollendet
2011-11-30
112030
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Solrosor och kvinna", numrerad 64/190, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 49x35 cm