Hjördis Breide oljemålning
Vollendet
2011-11-22
110950
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
BREIDE, Hjördis (1901-1986): Komposition, signerad Breide, olja på duk, 49x60 cm