Reinhold Ljunggren Ydrebygden
Vollendet
2011-11-03
108633
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): (7), "Ydrebygden", mapp med 7 litografier, signerade R Ljunggren 97/410, bladstorlek 46x35 cm