Väggspegel Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGSPEGEL, etikettmärkt Hans Agne Jakobsson Åhus, även märkt Lisa J -55, 48x38 cm

Repor, slitage

108323

2011-10-31