Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
URNOR, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, höjd 27 cm, trälock medföljer
Små nagg
108217
2011-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här