Urnor Kina

Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

URNOR, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, höjd 27 cm, trälock medföljer

Små nagg

108217

2011-10-30