Tennljusstakar par

Tennljusstakar par
Tennljusstakar par
Tennljusstakar par
Tennljusstakar par

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, otydliga mästarstämplar, höjd 23 cm

En med skador

105703

2011-10-13