Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÖTSKÅL med lock, STOP 2 st., tenn, svenska, 1800-tal
Skador och lagningar
104551
2011-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här