Tennstop och grötskål

Tennstop och grötskål
Tennstop och grötskål
Tennstop och grötskål
Tennstop och grötskål
Tennstop och grötskål
Tennstop och grötskål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL med lock, STOP 2 st., tenn, svenska, 1800-tal

Skador och lagningar

104551

2011-10-05