Fartygsporträtt gouache

Fartygsporträtt gouache
Fartygsporträtt gouache
Fartygsporträtt gouache
Fartygsporträtt gouache

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

FARTYGSPORTRÄTT, 1900-talets början, danska lastångaren SS "Jethou", osignerad, gouache, 39x59 cm, obetydliga fläckar

103984

2011-10-09