Hasse Ekdahl oljemålning
Vollendet
2011-09-27
103060
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
EKDAHL, Hasse (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad HE, olja på duk, 38x33 cm