Ryska ikoner

Ryska ikoner
Ryska ikoner
Ryska ikoner
Ryska ikoner

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKONER, 2 st., Ryssland, 1800-talets senare del, förgylld resp spår av förgyllning, ca 22,5x18 cm vardera

Skador, slitage

102756

2011-09-23