Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKONER, 2 st., Ryssland, 1800-talets senare del, förgylld resp spår av förgyllning, ca 22,5x18 cm vardera
Skador, slitage
102756
2011-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här