Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal
Tallrikar Kina 1700-tal

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2+2+2+2, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter ca 22,5

Nagg, sprickor

101705

2011-09-16