Ikon Moskva

Ikon Moskva
Ikon Moskva
Ikon Moskva
Ikon Moskva

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, Ryssland, stämplad Moskva 1862, 18,5x14,5 cm

Slitage

101385

2011-09-15