Gunnar Åberg oljemålning
Vollendet
2011-09-15
101264
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
ÅBERG, Gunnar (1869-1894): Kråkorna samlas,
signerad och daterad Gunnar Åberg 1890, olja på duk, 122x103 cm