Miniatyrurna vas Kina

Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina
Miniatyrurna vas Kina

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

800 SEK

MINIATYRURNA med lock, KOPPAR, 2 st, VAS, MUGG med hänklar, SKÅLFAT, porslin Kina, delvis1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 6,5-14, fatets diameter 26

Skador

100663

2011-09-09