Ulrica Hydman Vallien färglitografier
Vollendet
2011-09-05
100069
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938), 2 st, Figurkompositioner, signerade och numrerade Ulrica HV, färglitografier, 52x36 vardera