Ulrica Hydman Vallien färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938), 2 st, Figurkompositioner, signerade och numrerade Ulrica HV, färglitografier, 52x36 vardera

100069

2011-09-05