Axel Olson litografi

Axel Olson litografi
Axel Olson litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Surrealistisk komposition med trädstam, signerad Axel Olson, 53/75, färglitografi, 31,5x23,5

100065

2011-09-07