Konsolbord i empirestil

Konsolbord i empirestil
Konsolbord i empirestil
Konsolbord i empirestil
Konsolbord i empirestil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, med stenskiva, empirestil, mahogny, höjd 75, 81x42

Repor, slitage

100007

2011-09-05