Vilhelm Bjerke-Petersen, surrealistiskt landskap

Klubbat för:

260000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

VILHELM BJERKE-PETERSEN
Danmark 1909-1957
Surrealistiskt landskap
Signerad och daterad V. b.-p. 38. Olja på duk, 65 x 100 cm.

507

2021-05-25