Sven Jonson

Sven Jonson
Sven Jonson
Sven Jonson
Sven Jonson
Sven Jonson
Sven Jonson
Sven Jonson
Sven Jonson

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1982
Fantasi för 2-strängad grammofon
Signerad och daterad Sven 1930 (ökänd konstnär), Gouache, ca 24 x 18 cm.

369

2021-05-25