Lars Lerin, Sjöhus Lofoten

Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Lars Lerin, Sjöhus Lofoten

Klubbat för:

240000 SEK

Utropspris

200 000-225 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Sjöhus Lofoten
Signerad och daterad Lars Lerin. Ballstad aug 94. Akvarell på papper, 102 x 152 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

446

2021-05-25