Carl Johan De Geer, skulptur

Carl Johan De Geer, skulptur
Carl Johan De Geer, skulptur
Carl Johan De Geer, skulptur
Carl Johan De Geer, skulptur
Carl Johan De Geer, skulptur
Carl Johan De Geer, skulptur
Carl Johan De Geer, skulptur
Carl Johan De Geer, skulptur

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER
född 1938
Utan titel
Signerad C J de Geer och daterad 1996. Skulptur av mixed media, höjd 90 cm.

458

2021-05-25