Golvlampor, 1 par, 1930-tal
Vollendet
2020-11-24
91
| Höchstes Gebot | 12000 SEK |
| Schätzwert | 12 000-15 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1930-tal, stål, stomme med lindad tråd, fot med reliefdekor av hjortar, höjd 152 cm, slitage, färgbortfall, rost, el saknas