Bord,
Vollendet
2020-11-24
107
| Höchstes Gebot | 9000 SEK |
| Schätzwert | 5 000-7 000 SEK |
BORD, 1950-tal, underrede av mahogny med fyrdelad centralfot, skiva beklädd med plattor av emaljerad koppar med dekor i rött och vitt, signerat NOTARI 58, höjd 56, 68 x 27 cm, emaljskador