Takarmaturer, 1 par, Sverige 1940-tal
Vollendet
2020-06-11
1068
| Höchstes Gebot | 4000 SEK |
| Schätzwert | 6 000-8 000 SEK |
TAKARMATURER, 1 par, Sverige 1940-tal, stomme i mässing, delvis frostade glaskupor, höjd 80 cm, visst slitage