Donald Baechler,

Donald Baechler,
Donald Baechler,
Donald Baechler,
Donald Baechler,
Donald Baechler,
Donald Baechler,
Donald Baechler,
Donald Baechler,
Donald Baechler,
Donald Baechler,

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

DONALD BAECHLER
född 1956
Bell
Signerad och daterad DB 97. Olja på duk, 61 x 61 cm.

PROVENIENS
Anders Thornberg Gallery, Lund
Barbro Johanssons samling

1419

2020-06-11