Karin Broos, Frusen Dröm II

Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II
Karin Broos, Frusen Dröm II

Klubbat för:

280000 SEK

Utropspris

275 000-300 000 SEK

KARIN BROOS
född 1950
Frusen Dröm II
Signerad och daterad på baksidan Karin Broos 2011. Akryl på duk, 105 x 165 cm

PROVENIENS
Christian Larsen, Stockholm

UTSTÄLLD
Krain Broos, Sven Harrys Konstmuseum, 10 sept-20 nov 2011.

330

2019-11-25