Anna-Greta Sjöqvist, rölakanmatta
Vollendet
2019-11-25
183
| Höchstes Gebot | 13000 SEK |
| Schätzwert | 15 000-18 000 SEK |
ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, geometrisk dekor i grått, gråblått, blått, brunt, grönt och rosa, signerad AGS, 166 x 250 cm, smärre slitage, fransar med slitage