Olle Baertling, Dena

Olle Baertling, Dena
Olle Baertling, Dena
Olle Baertling, Dena
Olle Baertling, Dena
Olle Baertling, Dena
Olle Baertling, Dena
Olle Baertling, Dena
Olle Baertling, Dena

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

OLLE BAERTLING
1911-1981
Komposition
Färgserigrafi, 1974, signerad och daterad Baertling 39/100, 1972-1974.
92 x 46 cm

354

2019-05-16