Liss Eriksson, Kvinnobyst

Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst
Liss Eriksson, Kvinnobyst

Klubbat för:

12000 SEK

15 000-18 000 SEK

LISS ERIKSSON
1919-2000
Kvinnobyst
Signerad och daterad Liss En, 1961, Unique, gjutarmärkt Cire Perdue Valsuani. Mörkpatinerad brons, höjd 37, monterad på stensockel, totalhöjd 47 cm.

323

2019-05-16