Klubbat för:
12000 SEK
15 000-18 000 SEK
LISS ERIKSSON
1919-2000
Kvinnobyst
Signerad och daterad Liss En, 1961, Unique, gjutarmärkt Cire Perdue Valsuani. Mörkpatinerad brons, höjd 37, monterad på stensockel, totalhöjd 47 cm.
323
2019-05-16