Böhlmarks, takarmatur, Stockholm 1930-tal
Vollendet
2018-11-20
14
| Höchstes Gebot | 10000 SEK |
| Schätzwert | 12 000-15 000 SEK |
BÖHLMARKS, takarmatur, Stockholm 1930-tal, stomme i vitmetall, tre glaskupor med blästrad dekor, höjd 72, diameter 72 cm, kupornas insida med mindre nagg