Eden Gustaf Spegelfabrik, spegel, 1950-tal
Vollendet
2017-05-10
69
| Höchstes Gebot | 8000 SEK |
| Schätzwert | 10 000-12 000 SEK |
EDEN GUSTAF SPEGELFABRIK, "Konkret", spegel, 1950-tal, svärtat trä, genombruten ram med geometrisk dekor, etikettmärkt Eden-spegel Gustafs, höjd 83 x 56 cm, smärre slitage