Ragnar Sandberg, Pratstund i parken
Closed
2016-11-17
740
| Sold for | 55000 SEK |
| Estimate | 70 000-80 000 SEK |
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Pratstund i parken
Monogramsignerad R S. Olja på pannå, 30 x 34 cm.