Jean-Michel Atlan, Utan titel
Vollendet
2016-11-17
778
| Höchstes Gebot | 48000 SEK |
| Schätzwert | 20 000-25 000 SEK |
JEAN-MICHEL ATLAN
Frankrike 1913-1960
Utan titel
Signerad och daterad Atlan -58. Blandteknik på papper, 32,5 x 25 cm.