August Hagborg, Vinterlandskap

Klubbat för:

14000 SEK

20 000-25 000 SEK

AUGUST HAGBORG
1852-1921
Vinterlandskap
Signerad Hagborg. Olja på pannå, 45 x 40,5 cm

1578

2020-12-09