Ludvig Frid, Midsommardröm

Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm
Ludvig Frid, Midsommardröm

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

LUDVIG FRID
1855-1909
Midsommardröm
Signerad och daterad Ludvig Frid 1902. Olja på duk, 98 x 140 cm

334

2020-06-10