Ludvig Frid, Midsommardröm
Vollendet
2020-06-10
334
| Höchstes Gebot | 55000 SEK |
| Schätzwert | 50 000-60 000 SEK |
LUDVIG FRID
1855-1909
Midsommardröm
Signerad och daterad Ludvig Frid 1902. Olja på duk, 98 x 140 cm