Johan Edvard Mandelberg, Batalj
Vollendet
2016-12-08
3056
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 20 000-25 000 SEK |
JOHAN EDVARD MANDELBERG
1730-1786
Batalj
Signerad och daterad J E Mandelberg 1757. Olja på duk, 53 x 67 cm.