Georg Engelhard Schröder, Resande sällskap
Vollendet
2016-12-08
3058
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 25 000-30 000 SEK |
GEORG ENGELHARD SCHRÖDER
hans krets, 1700-tal
Resande sällskap från Osmanska riket
Olja på pannå 30 x 47,5 cm.